X
پنجشنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۳:۰۰ ۲۸۷۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
بازدید خبرنگاران رسانه های گروهی استان گلستان از شرکت پاک نرم شمال

بازدید خبرنگاران رسانه های گروهی استان گلستان از شرکت پاک نرم شمال

خبرنگاران رسانه های گروهی استان گلستان از کارخانه پاک نرم شمال در شهرک صنعتی آق قلا بازدید نمودند

خبرنگاران رسانه های گروهی استان گلستان از کارخانه پاک نرم شمال در شهرک صنعتی آق قلا بازدید نمودند
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان خبرنگاران رسانه های گروهی استان گلستان از کارخانه پاک نرم شمال در شهرک صنعتی آق قلا بازدید و ازنزدیک با خطوط تولید این واحد تولید دستمال کاغذی آشنا شدند .
مسئول روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : با هدف آشنایی بیشتر خبرنگاران رسانه های گروهی با فرآیند تولید در واحدهای صنعتی و اطلاع رسانی تلاش تولیدکنندگان استان به مردم ، خبرنگاران استان از این واحد صنعتی بازدید نمودند .
حمید رضا قدوسی گفت : اصحاب رسانه پل ارتباطی دولت و مردم هستند و حضور ایشان در یک واحد صنعتی و بازدید آنها از خطوط تولید کارخانه به این منظور است که خدمات تلاشگران عرصه تولید برای ارائه یک محصول در بازار را برای مردم توصیف نمایند .
در این بازدید ابوذر فردوسی مدیر عامل شرکت پاک نرم شمال گفت : در کشور 400 واحد صنعتی تولید کننده دستمال کاغذی به ثبت رسیده است که بجز 4 واحد ، همگی مواد اولیه را از خارج از کشور وارد نموده و پس ازبسته بندی به بازار ارائه می نمایند .
فردوسی افزود : تنها 4 واحد تولیدی در کشور وجود دارند که مواد اولیه رولهای دستمال کاغذی را خودشان تولید می کنند ، که گروه صنعتی وایت ( شرکت پاک نرم شمال) یکی از این واحدها می باشد .  
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.0510733922323
Query time: 2.3516060511271