X
سه شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ۱۶۹۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
نرخ  جدید تولید انواع بتن آماده در استان گلستان اعلام شد .

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان خبر داد:

نرخ جدید تولید انواع بتن آماده در استان گلستان اعلام شد .

نرخ جدید فروش و خدمات بتن آماده در سال جاری توسط انجمن کارفرمایان بتن آماده استان مورد بررسی قرار گرفت و پس از کارشناسی های بعمل آمده اعلام گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان ،علی اصغر اصغری مشاور رئیس سازمان و رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان ضمن اشاره به توانمندی استان در خصوص تولید بتن آماده، بالا بردن کیفیت بتن و استفاده از مواد مقاوم و باکیفیت در تولید این محصول را امری بسیار مهم خواند و  با تائید نرخ کارشناسی این خدمات، قیمت فروش هر تن بتن با عیار 350 را با توجه به کارشناسی های بعمل آمده و در نظر گرفتن کلیه هزینه ها 420 هزار ریال اعلام نمود.

وی همچنین افزود، این نرخنامه در قالب جدول ریز قیمت ها تهیه و در اختیار کلیه واحدهای بتن آماده قرار داده شد تا بصورت متحدالشکل در محل دفتر فروش و یا کارخانجات تولیدی در معرض دید مشتریان قرار بگیرد و تاکید نمود هرگونه ممانعت از نصب نرخنامه و دریافت مبالغ مازاد بر این قیمت از مشتریان تخلف محسوب و برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

اصغری در ادامه گفت، کلیه واحدهای بتن آماده ملزم به رعایت استانداردهای لازم در تولید بتن  آماده بوده و میبایست نسبت به صدور فاکتور به همراه قبض باسکول به متقاضیان در هنگام خرید اقدام نمایند.

این مقام مسئول در ادامه افزود، بمنظور نظارت بر نحوه عملکرد این واحدها و حمایت از حقوق مصرف کنندگان طرح بازدید مشترکی از سوی بازرسان این اداره و انجمن بتن آماده استان در نظر گرفته شده که بر اساس آن حداقل ماهی سه نوبت از واحدهای بتن آماده استان  بازدید و بازرسی بعمل خواهد آمد.

وی همچنین از تمامی واحدهایی که تا کنون موفق به دریافت گواهی استاندارد نشده اند خواست تا سریعا نسبت به اخذ این گواهی اقدام نموده تا در مرحله بازدیدهای مشترک دچار مشکل نگردند.

اصغری در ادامه از تمامی شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مورد را سریعا از طریق سامانه ستاد خبری (تلفن 124)  به بازرسان این اداره گزارش نموده تا سریعا مورد بررسی قرا ر گیرد. . ..

 

 

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.881233215332
Query time: 2.0433786710103