X
سه شنبه, ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۲۱ ۲۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
تشدید بازررسی از نانوایی‌ها شهرستان مینودشت

تشدید بازررسی از نانوایی‌ها شهرستان مینودشت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مینودشت با اشاره به تشدید بازررسی از نانوایی‌ها گفت: بهبود کیفیت پخت نان مورد انتظار مردم است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان ، علی تجری گفت : تشدید بازرسی از نانوایی‌ها به منظور کنترل توزیع و مصرف آرد و کیفیت پخت نان همچنان با شدت بیشتر ادامه دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مینودشت با بیان اینکه نان به عنوان بخش اصلی سبد غذایی مردم به شمار می رود گفت: بهبود کیفیت پخت نان مورد انتظار مردم است و در این راستا نظارت و بازرسی مستمر از طریق بازرسین اداره صمت بر عملکرد نانوایی های سطح شهرستان مینودشت انجام می شود.

تجری بیان داشتند:در صورت عدم رعایت دستورالعملهای صنفی و بهداشتی ،عرضه خارج از شبکه آردونان با خبازان متخلف بشدت برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه واحدهای نانوایی موظف هستند بر اساس ساعات پخت نان که از طرف اتحادیه نانوایان به آنها اعلام شده نسبت به پخت نان اقدام و با بازرسان همکاری لازم را داشته باشند، افزود باید با آرد اختصاص یافته به هر نانوایی نان پخت شود و با متخلفان عرضه خارج از شبکه برخورد جدی خواهد شد.

ایشان در پایان از عموم شهروندان عزیز شهرستان مینودشت تقاضا کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از قبیل فروش اجباری کالا ، گرانفروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور فاکتور ، احتکار و ... مراتب را به تلفن 124 و یا با سامانه www.124.ir اعلام نمایند .

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.6092179616292
Query time: 2.7687773704529