X
چهارشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۳۴ ۱۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
کالاهای موجود در انبارهای ثبت نشده، کالای قاچاق محسوب می شوند

استاندار گلستان در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت با مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان؛

کالاهای موجود در انبارهای ثبت نشده، کالای قاچاق محسوب می شوند

استاندار گلستان اظهار کرد: بیش از 114 هزار انبار در استان موجود است که بیش از 100 هزار انبار فعال هستند و صاحبان انبار های ثبت نشده توجه داشته باشند که کالاهای موجود در انبارهای ثبت نشده، کالای قاچاق محسوب می شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارن استان گلستان ، دکتر هادی حق شناس در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت با مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ضمن تقدیر از زحمات تمام دستگاه ها در مقابله با قاچاق کالا و ارز در استان تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن فصل سرد شرکت پخش فراورده های نفتی پیش بینی مصرف نفت و گاز واحدهای صنعتی بزرگ همچون نیروگاه برق و کارخانه سیمان را داشته باشد.

وی افزود: تلاش ما افزایش منافع استان است و خوشبختانه میزان قاچاق کالا در گلستان در پایین سطح خود قرار دارد.

استاندار گلستان گفت: حدود 21 هزار انواع ادوات کشاورزی در استان در حال تردد هستند که 70 درصد آن پلاک گذاری شده و نیاز است صاحبان این وسایل نقلیه با توجه به مزایای بیمه ای و سوختی نسبت به پلاک گذاری اقدام کنند.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه امیر حسین نصرتی دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت با مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گزارشی از اقدامات و فعالیت های این کمیسیون ارائه کرد و پیرامون آن تبادل نظر و تصمیم گیری صورت پذیرفت.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.854885896047
Query time: 4.9986279805501