X
شنبه, ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۳۱ ۲۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
برخورد با تعویض روغنی های متخلف در رامیان

برخورد با تعویض روغنی های متخلف در رامیان

رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان رامیان گفت : بازرسان اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان رامیان از واحدهای صنفی تعویض روغنی شهرستان در راستای بررسی قیمت ها و فاکتورهای فروش بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان ،قربانعلی محمدی گفت : بازرسان اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان رامیان از واحدهای صنفی تعویض روغنی شهرستان در راستای بررسی قیمت ها و فاکتورهای فروش بازدید نمودند.

وی گفت: در این بازدید بازدید از چندین مغازه فروش روغن موتور و تعویض روغنی، درج نکردن قیمت ها و صادر نکردن صورت حساب از عمده ترین تخلفاتی بود که مشاهد شد.

وی به مردم توصیه کرد، حتی المقدور به تعویض روغنی هایی که مورد وثوق هستند، مراجعه و از روغن موتورهای دربسته استفاده کنند زیرا مشخص نیست که روغن های فله مربوط به کدام شرکت است.

محمدی ادامه داد: روغن موتورهایی که در ظروف فروخته می شود، هم نشان دارد و هم تاریخ تولید و هم قیمت برای مصرف کننده بر روی آن درج شده است.

وی از شهروندان شهرستان رامیان خواست حتما از تعویض روغنی ها فاکتور درخواست کنند زیرا اگر روغن موتور تقلبی باشد می توانند بعدا به همان فاکتور که قابلیت بررسی دارد، استناد کنند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 26.59042930603
Query time: 18.498129526774