X
شنبه, ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۳۷ ۱۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
برگزاری جلسه آموزش سامانه جامع تجارت در استان گلستان

برگزاری جلسه آموزش سامانه جامع تجارت در استان گلستان

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : جلسه آموزش سامانه جامع تجارت با حضور روسا و کارشناسان ادارات شهرستانی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان در محل سالن جلسات سازمان صنعت ، معدن و تجارت این سازمان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان ؛ درویشعلی حسن زاده در این کارگاه آموزشی تاکید کرد ،کلیه فعالین تجاری میبایست اطلاعات توزیع کالاهای اساسی اولویت دار را در سامانه جامع تجارت ثبت نمایند.

وی گفت: در راستای تکالیف ناشی از ضوابط ،اختصاص کالاهای یارانه و اساسی اولویت دار در سامانه جامع تجارت الزام می باشد.

او با اشاره به اطلاع رسانی های قبلی در این زمینه گفت: کلیه فعالین تجاری میبایست از تاریخ 15/4/99در سامانه جامع تجارت ثبت نام و کد نقش تجاری دریافت می کردند.

وی افزود: متاسفانه در بررسی ها صورت گرفته هنوز هم برخی از این فعالان در این سامانه ثبت نام نکرده اند تصریح کرد: عدم ثبت کلیه فرایندها در سامانه جامع تجارت، عرضه خارج از شبکه تلقی و مشمول تخلف قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خواهد شد.

حسن زاده در پایان یادآور شد: آموزش های لازم در قالب فایل راهنما و فیلم آموزشی در صفحه نخست سامانه جامع تجارت به آدرس WWW.NTSW.IR قرار داده شده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.0284859339396
Query time: 2.2420986493429