X
یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۴۵ ۳۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
تشدید بازررسی از نانوایی‌های شهرستان علی آباد کتول

تشدید بازررسی از نانوایی‌های شهرستان علی آباد کتول

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان علی آباد کتول با اشاره به تشدید بازررسی از نانوایی‌ها گفت: در بازدید بازرسان اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان علی آبادکتول از نانواییهای سطح این شهرستان وضعیت،توزیع نان،سهمیه آرد ،رعایت بهداشت،کیفیت،قیمت نان و همچنین برخی گلایه های مشاهده شد مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان ، قربان حسام در بازدید مشترکی که توسط بازرسین اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان علی اباد کتول از سطح نانوایی های این شهرستان انجام گرفت، گفت : تشدید بازرسی از نانوایی‌ها به منظور کنترل توزیع و مصرف آرد و کیفیت پخت نان همچنان با شدت بیشتر ادامه دارد.

حسام ضمن تذکر به کلیه نانوایی ها به رعایت بهداشت و توزیع نان بصورت عادلانه در نانوایی ها تاکید کرد و سپس افزود: ضروری است که بازدید ها و نظارت ها در این زمینه بصورت جدی صورت گیرد و نسبت به وضع ظاهری عرضه نان دقت نظر بیشتری شود،وی نسبت به بررسی نانوایی هایی که کیفیت پخت کمتری دارند تذکر داد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان علی اباد کتول بیان کرد: در صورت عدم رعایت دستورالعملهای صنفی و بهداشتی ،عرضه خارج از شبکه آردونان با خبازان متخلف بشدت برخورد خواهد شد.

وی در پایان از عموم شهروندان شهرستان علی اباد کتول تقاضا کرد که در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از قبیل فروش اجباری کالا ، گرانفروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور فاکتور ، احتکار و ... مراتب را به تلفن 124 و یا با سامانه www.124.ir اعلام نمایند .

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2504426638285
Query time: 2.4611639976501