X
چهارشنبه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴ ۲۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران پیشکسوت در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان

برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران پیشکسوت در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان

طی مراسمی با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، از ایثارگران پیشکسوت در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان در این مراسم که با حضورمعاونین و جمعی از ایثارگران پیشکسوت این سازمان در محل سالن جلسات سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان برگزار گردید ، گفت: اینکه هر ساله هفته دفاع مقدس را برای تجلیل می گذارند بی حکمت نیست.

وی گفت: دستاوردهای دفاع مقدس کم نیست ، 8 سال در دفاع از میهن وناموس و تمامیت ارضی کشورمان در سایه رهبری رهبر کبیر انقلاب با همه دنیا جنگیدیم و وحدت کلمه سر لوحه کار همه مردم و مسئولین بود و اختلافات سیاسی وجود نداشت .

وی گفت : همه خانواده ها ،کسبه ، بازاریان و سایر اقشارحواسشان به جبهه ها بود و نشان دادیم با وحدت کلمه ، یاری یکدیگر وهمدلی می توانیم موفق شویم .

طلوعیان گفت : این جنگ دستاوردهایی داشت ،دستاوردهای متعددی که مهمترین آن دستاورد فرهنگی بود و امروز فاصله گرفتن از 8 سال جنگ تحمیلی باعث شده که اختلافات سیاسی بوجود بیاید وکمی از اتحاد وهمدلی دور شویم و باید از فرهنگ دفاع مقدس برای رفع چالشهای موجود استفاده کنیم .

طلوعیان افزود : در جنگ نرم وتحریمهایی که هستیم اگر از فرهنگ دفاع مقدس استفاده نماییم قطعا پیروز خواهیم شد.

رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت: در حوزه سلامت همه شاهد بودیم که همدلی و فداکاری پرسنل و پزشکان حوزه سلامت وسایر مردم سبب شد تا از یک اپیدمی بزرگ جلوگیری کنیم .

ایشان افزود: در حوزه اقتصاد ، مشکلات زیادی داریم و در حوزه سرمایه گذاری هم همینطور و این که مقام معظم رهبری هر ساله در خصوص اقتصاد شعارها را انتخاب می کنند نشان از اهمیت این حوزه دارد و همه ما مسئولیم و وظیفه داریم تلاش کنیم تا موجبات رفع گرفتاریها ومشکلات مردم را فراهم کنیم .

گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایایی از ایثارگران گرانقدر سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان گلستان تجلیل شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1428993542989
Query time: 2.3670261700948